Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tajný život slunce

Ve vzdálenosti 150 milionů km od Země se nachází Slunce, tj. síla, která utváří náš život. Vidíme ho svítit na obloze nad našimi hlavami. Jenže mimo naše zraky dochází k dramatickým událostem, kdy Slunce násobí svou aktivitu. Nyní je tedy mnohem aktivnější, než tomu bylo za celé uplynulé desetiletí. Vysílá výbuchy žhavé plazmy a obrovské vlny záření směrem k Zemi, kde by mohly dramatickým způsobem ovlivnit náš život. Pomocí nejnovějších satelitních snímků a poznatků předních britských odborníků si ukážeme, jak funguje naše vlastní hvězda, a to, jak její záhadné cykly ovlivňují naši planetu.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.