Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tajný život slunce

Tajný život slunce

Ve vzdálenosti 150 milionů km od Země se nachází Slunce, tj. síla, která utváří náš život. Vidíme ho svítit na obloze nad našimi hlavami. Jenže mimo naše zraky dochází k dramatickým událostem, kdy Slunce násobí svou aktivitu. Nyní je tedy mnohem aktivnější, než tomu bylo za celé uplynulé desetiletí. Vysílá výbuchy žhavé plazmy a obrovské vlny záření směrem k Zemi, kde by mohly dramatickým způsobem ovlivnit náš život. Pomocí nejnovějších satelitních snímků a poznatků předních britských odborníků si ukážeme, jak funguje naše vlastní hvězda, a to, jak její záhadné cykly ovlivňují naši planetu.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.