Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tibet: Střecha světa

Tibet: Střecha světa

Orig. název: Tibet: Roof of the World

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Austrálie, Čína
Délka: 90 min

Vydejte se s námi za životem na nejvyšší horské plošině na Zemi. Toto krásné a nadpozemské místo je zároveň jedním z nejdrsnějších na planetě. Sledujeme životy některých legendárních tvorů, kteří zde trvale žijí, od vlků mongolských, kteří se snaží vychovávat mláďata na drsných vrcholcích, a vzácných opic langur čínských, které řeší rodinná dramata na lesních svazích, až po antilopy čiru, které procestují stovky kilometrů, aby porodily, při nichž jim hrozí smrt, nebo pišťuchy, které celý rok odolávají přírodním živlům, ačkoliv jsou neustále napadány. Zjistíte, jak se těmto neobyčejným zvířatům daří na střeše světa nejen přežívat, ale i prosperovat.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.