Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Tina

Tina Logo ČSFD 81 %

Orig. název: Tina

Žánr: Dokumentární / Životopisný
Rok: 2021
Země původu: USA
Délka: 118 min

Držitelé Oscara Dan Lindsay a T.J. Martin natočili intimní portrét zachycující život a kariéru Tiny Turner. Snímek odhaluje cestu královny rokenrolu ke slávě, její osobní i profesní zápolení s osudem a nečekaný návrat na výsluní v 80. letech 20. století. Tato neuvěřitelně talentovaná zpěvačka se ve filmu nebála promluvit o svých neblahých zkušenostech s domácím násilím. Nedovolila, aby jí v cestě stál věk, pohlaví ani tíživá minulost. Celovečerní dokument HBO vzdává hold inspirativní umělkyni a staví ji do role hvězdy.

Na Tina se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.