Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Třpytivé Vánoce

Třpytivé Vánoce

Orig. název: Glaskugeln, Strohsterne und Lametta - Eine Kulturgeschichte des Christbaumschmucks

Žánr: Dokumentární
Rok: 2018
Země původu: Rakousko, Německo
Délka: 45 min

Záře ozdobených a rozsvícených stromků zahání tmu zimních večerů a dodává vánočním svátkům jejich kouzlo… Rakouský dokumentární snímek přibližuje středoevropské tradice zdobení vánočního stromečku, ať už jde o skleněné vánoční koule či perníčky ze severních Čech, rakouské vyřezávané andílky, naleštěná jablka a pozlacené ořechy či typické švýcarské cukrovinky. Nechte se inspirovat!

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.