Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Ukradeni po porodu

Tento dojemný seriál přináší neznámé příběhy tzv. Hicksových dětí, které zahrnují přes 200 novorozenců nelegálně prodaných či darovaných na klinice na malém městě v Georgii, kterou v 50. a 60. letech provozoval dr. Thomas J. Hicks. Každý podmanivý díl přibližuje emocemi nabitá setkání, která často končí sladkobolem. Po objetích, smíchu i slzách se mnozí z původních Hicksových dětí cítí rozpolceni mezi nesmírnou radostí z opětného shledání se svou skutečnou rodinou a skutečností, že jim tyto vztahy byly na tak dlouho odepřeny.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.