Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Ukradeni po porodu

Ukradeni po porodu

Tento dojemný seriál přináší neznámé příběhy tzv. Hicksových dětí, které zahrnují přes 200 novorozenců nelegálně prodaných či darovaných na klinice na malém městě v Georgii, kterou v 50. a 60. letech provozoval dr. Thomas J. Hicks. Každý podmanivý díl přibližuje emocemi nabitá setkání, která často končí sladkobolem. Po objetích, smíchu i slzách se mnozí z původních Hicksových dětí cítí rozpolceni mezi nesmírnou radostí z opětného shledání se svou skutečnou rodinou a skutečností, že jim tyto vztahy byly na tak dlouho odepřeny.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.