Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Uvíznout v Suezu

Uvíznout v Suezu

Orig. název: L'Ever Given, course contre la montre au canal de Suez

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: Francie
Délka: 50 min
Režie: Simon Viguié

Dne 23. března 2021 zasáhne loď Ever Given, která je větší než Empire State Building, při přepravě 20 000 nákladních kontejnerů po jedné z nejrizikovějších vodních cest na planetě mohutná písečná bouře. Je vychýlena z kurzu a posádka se brání vichřici. Ráno egyptští úředníci oznámí nemyslitelné – kolosální loď je zaklíněna šikmo přes Suezský průplav a nedokáže se pohnout. Po obou stranách se hromadí stovky lodí, takže vzniká katastrofální zácpa, která se dá vyčíslit škodou závratných deset miliard dolarů za den! Tento dokument odhalí, jak inovativní kombinace technologie a hrubé síly nakonec loď zachránila.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.