Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Vážený diktátore

Vážený diktátore Logo ČSFD 43 %

Orig. název: Dear Dictator

Žánr: Komedie
Rok: 2017
Země původu: USA
Délka: 90 min

Tatiana Millsová je patnáctiletá americká dívka, která žije se svou svobodnou matkou Darlene. Ta udržuje milostný poměr se svým ženatým šéfem Dr. Charlesem, což je zubař, jehož fetišem jsou dámská chodidla. Tatiana ve škole dostane úkol napsat dopis někomu, koho obdivuje. Vybere si nechvalně známého diktátora z jedné ostrovní země, Antona Vincenta. K jejímu překvapení jí diktátor odepíše a oba si vymění několik dopisů. Ve Vincentově zemi zrovna probíhá revoluce, národ ho svrhne a on uprchne ze země. O několik dní později se objeví v garáži u Tatiany doma. Tatiana se rozhodne ho skrývat, protože jí přijde jako sympatický dědeček. Později ho představí i své matce. Anton pomáhá s domácími pracemi a plánuje opětovné převzetí moci ve své vlasti. Ve škole jsou tři dívky, které Tatianu šikanují. Anton pomáhá Tatianě svrhnout nadvládu těchto dívek. Radí, jak je má zesměšnit před celou školou a jak získat moc podobně, jako to plánuje Anton ve své zemi…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.