Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Věčný vězeň

Věčný vězeň Logo ČSFD 63 %

Orig. název: The Forever Prisoner

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA
Délka: 119 min

Dokumentární film uznávaného režiséra Alexe Gibneyho (Zločin století, Agenti chaosu) vypráví děsivý příběh prvního vysoce hodnotného vězně jménem Abú Zubajdá, jehož CIA podrobila tzv. zesíleným technikám výslechu (EIT), hodnoceným dnešním právním systémem ve Spojených státech jako mučení. Zubajdá, který nebyl nikdy formálně obviněn z trestného činu ani mu nebylo umožněno napadnout své uvěznění, je držen za zdmi nechvalně proslulého Guantánama v kafkovském limbu, což je v přímém rozporu s americkými principy rovného zacházení a ideály spravedlnosti. Dokument po dvaceti letech odhaluje počátky tajných operací, které během „války proti terorismu“ přivedly Spojené státy na cestu krutosti, podvodů a sebeklamů.

Na Věčný vězeň se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.