Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Velké přírodní migrace

Velké přírodní migrace 81 %

Orig. název: Nature's Epic Journeys

Žánr: Dokumentární
Rok: 2016
Země původu: Velká Británie
Délka: 3 min

Tato řada doprovází tři ikonická zvířata: karibu, zebry a slony během tří úchvatných migrací. Každý díl se soustředí na jeden druh a odhaluje, co tato zvířata nutí riskovat svůj život. Nejnovější satelitní technologie označování sleduje přesné trasy pochodu jednotlivých zvířat napříč arktickou divočinou či africkou buší a umožňuje nám z první ruky zažít jejich každodenní rozhodnutí o životě či smrti. Pořad rovněž odhaluje pozoruhodné nové objevy od dříve neznámých migrací zeber po vznikající společenství osiřelých sloních stád, v nichž se členové sami učí důležité dovednosti týkající se přežití. Tato řada vůbec poprvé poskytuje úplný obraz migrace zvířat, od úspěchů přes nezdary až po úniky doslova o vlásek. Máte jedinečnou příležitost stát se součástí jejich cesty.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.