Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Velký George Foreman

Velký George Foreman Logo ČSFD 71 %

Orig. název: Big George Foreman

Žánr: Drama / Sportovní / Životopisný
Rok: 2023
Země původu: USA
Délka: 129 min

Příběh George Foremana a jeho pozoruhodného návratu k profesionálnímu sportu vycházející ze skutečných událostí… Foreman dělá vše pro to, aby se stal olympijským vítězem v těžké váze. Tragédie ho však donutí opustit profesionální sport a stát se duchovním. Zatímco jeho komunita čelí problémům, Foreman se vrací do ringu a zapisuje se do historie.

Na Velký George Foreman se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.