Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Veselá historka

Veselá historka 46 %

Orig. název: Funny Story

Tragikomedie o odpouštění. Dokážeme odpustit někomu, kdo nám skutečně ublížil? Walter je muž středního věku, bývalý televizní herec, kterého si fanoušci pamatují z jedné kultovní show. Ve svém životě toho hodně pokazil, proto se chce vydat novou cestou. Pro začátek chce zlepšit vztahy se svou dcerou Nic (Jana Winternitz). Nechá se pozvat na její svatbu, která se koná v lesním domku. Cestuje spolu s její roztomilou přítelkyní Kim (Emily Bett Rickards). Opilecká karaoke v baru skončí sexem a když přijedou na místo, je Walter v šoku, protože Kim je ve skutečnosti dívka, kterou si má jeho dcera vzít. Řeší teď hluboký konflikt, zda by měli nebo neměli přiznat Nic, co se mezi nimi stalo. Kim je rozhodně proti…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.