Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Vychladlý případ dinosaura

Vychladlý případ dinosaura Logo ČSFD 83 %

Orig. název: Dinosaur Cold Case

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Kanada, USA
Délka: 46 min
Režie: Simon Schneider
Herci: David Suzuki

Tak tohle je dokonale vychladlý a odložený případ. Jeden kanadský bagrista, který hloubil jámu v ropných píscích Alberty, narazil na cosi divného – tvrdý objekt pokrytými zvláštními skvrnami. Ukázalo se, že jde o dokonale zachovanou mrtvolu, pohřbenou po dlouhou dobu… po velmi dlouhou dobu… ve skutečnosti 110 milionů let. „Obětí“ je zcela neporušený ankylosaurus, zcela nedotčená fosilie nového druhu „obrněného“ dinosaura. Paleontologové z kanadského Královského Tyrrellova muzea pracují jako forenzní detektivové, aby odhalili jeho tajemství. Odkud pochází, proč byl nalezen vzhůru nohama stovky kilometrů od pevniny v dřívějším vnitrozemském moři, jak zemřel a proč jak tak dokonale zkameněl do své plné 3D slávy?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.