Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Výprava na Everest

Výprava na Everest Logo ČSFD 71 %

Orig. název: Expedition Everest

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 44 min

Snímek dokumentuje činnost mezinárodního týmu vědců a horolezců během nejucelenější vědecké expedice na vrchol nejvyšší hory světa v historii. V rámci klimatického průzkumu se dozvíme více o změnách, jakými masiv a ledovce, které jej obklopují, procházejí. Zároveň zjistíme, jaká rizika tyto změny představují pro obyvatele žijící na úpatích. Uvidíme, jakým dramatickým situacím byl elitní expediční tým vystaven, jakým způsobem je obecně vnímáno riziko spojené s vysokohorským výstupem a jakou mají horolezci ke své činnosti motivaci.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.