Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Yellowstonský supervulkán

Yellowstonský supervulkán

Orig. název: Yellowstone: Super Volcanoes

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: Velká Británie, USA
Délka: 84 min
Režie: Jobim Sampson
Herci: Shaun Dooley

Jedenáct kilometrů pod Yellowstonem – nejslavnějším americkým národním parkem – se skrývá největší přírodní hrozba na světě. Pod povrchem bublá ohnivá příšera, která má moc způsobit celosvětový chaos – supervulkán. Jeho erupce by zabila miliony lidí, vyslala by toxický mrak přes celý americký kontinent a byla by největší hrozbou pro život na Zemi. Ale jak pravděpodobné je, že k erupci dojde, a jak by ovlivnila svět? V tomto výbušném dvoudílném dokumentu přední světoví vědci odhalí nebezpečí tohoto přírodního jevu.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.