Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Záchrana zvířecích sirotků

Záchrana zvířecích sirotků Logo ČSFD 86 %

Orig. název: Nature's Miracle Orphans

Žánr: Dokumentární
Rok: 2014
Země původu: Velká Británie
Délka: 6 min
Herci: Olga Merediz

První měsíce života zvířecího mláděte jsou často rozhodující. Pokud v této době přijde mládě o matku, potřebuje pomoc. Seznámíme se s osiřelými mláďaty, která dostala druhou šanci. A také s obětavými lidmi.V první části se seznámíme s osiřelými mláďaty, která dostala druhou šanci. A také s obětavými lidmi, kteří této činnosti zasvětili svůj život. V Austrálii potkáme Dannyho, koalí mládě, které vyžaduje péči dvacet čtyři hodin denně. A také malého klokánka Neila, který se urputně snaží postavit na nohy. V Kostarice budeme sledovat příběh Newbie, půvabného mláděte lenochoda tříprstého, a uvidíme, zda vyhraje svůj boj se zápalem plic.Ve druhé části se staneme svědky neuvěřitelných příběhů zvířecích sirotků ze dvou zcela odlišných míst. V Austrálii budeme sledovat příběh Stacey, zachráněného mláděte vombata, které si na nový život zvyká jen s obtížemi. A v Kostarice se podíváme, jak pokračuje boj Newbie, mláděte lenochoda tříprstého, se zápalem plic. Všechny naděje na její uzdravení se nyní upínají k novým lékům, které dostala. A mravenečník Al se učí, jak si poradit se svým speciálním jídelníčkem.Ve třetí části se v Austrálii seznámíme s klokánkem Harrym, který se na konci svého dospívání zoufale snaží o přijetí do tlupy divokých klokanů. V Kostarice budeme sledovat osiřelé lenochodí mládě jménem Pelota. V Austrálii, poblíž centra Melbourne, žije Bev Brownová, která svůj život zasvětila záchraně poněkud neobvyklého druhu, a sice kaloňů. Čekají nás příběhy jejich dlouhé cesty zpátky do divočiny.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.