Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Zachraňte žraloky

Zachraňte žraloky

Orig. název: Save This Shark

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Austrálie
Délka: 2 min
Režie: Taylor Steele
Herci: Mick Fanning

Šampion v surfu a ochránce divoké přírody Mick Fanning se v tomto dvoudílném dokumentu spojí s předními odborníky a ochránci přírody. Mick chce prozkoumat ochranu žraloků, a tak s nimi projede celý svět, aby odkryli pravdu týkající se žraloků, jejich ohrožení a jak je zachránit před vyhynutím. Mick prozkoumá problémy žraloků proti lidem i současné potíže, a také nová technologická řešení pro to, aby lidé a žraloci mohli bezpečně žít vedle sebe.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarma



Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.