Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Záhada obrů doby ledové

Záhada obrů doby ledové Logo ČSFD 72 %

Orig. název: Das Ende der Eiszeit-Giganten

Žánr: Dokumentární
Rok: 2019
Země původu: Německo
Délka: 52 min
Režie: Florian Breier

Paleontolog Dick Mol se vydává pátrat po stopách hromadného vyhynutí druhů na konci poslední doby ledové. Od starodávných hromad kostí až po otisky v polích sádrovcových dun a pozůstatky stromů v permafrostu najdou vědci mnoho stop po zkušených lidských lovcích a jejich kořisti: mamutech, jeskynních medvědech a obřích lenochodech. Byli to naši předkové, nebo rychle se měnící podnebí, které zničilo obry doby ledové?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.