Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Záhada obrů doby ledové 72 %

Orig. název: Das Ende der Eiszeit-Giganten

Žánr: Dokumentární
Rok: 2019
Země původu: Německo
Délka: 52 min
Režie: Florian Breier

Paleontolog Dick Mol se vydává pátrat po stopách hromadného vyhynutí druhů na konci poslední doby ledové. Od starodávných hromad kostí až po otisky v polích sádrovcových dun a pozůstatky stromů v permafrostu najdou vědci mnoho stop po zkušených lidských lovcích a jejich kořisti: mamutech, jeskynních medvědech a obřích lenochodech. Byli to naši předkové, nebo rychle se měnící podnebí, které zničilo obry doby ledové?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí trial nabídky je balíček Střední s kanály Eurosport 1 a 2 a Nova Sport 3 a 4, obsahující např. Ligu mistrů UEFA a další špičkové soutěže. Kanály Premier Sport 1 a 2 nejsou součástí této nabídky.