Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Život zločinu

Život zločinu Logo ČSFD 84 %

Orig. název: Life of Crime 1984-2020

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA
Délka: 121 min
Režie: Jon Alpert

Dokumentární film Jona Alperta se natáčel v průběhu šestatřiceti let v ulicích Newarku, největšího města New Jersey. Přináší neúprosný pohled na daň za závislost a boj proti drogám. Příběh sleduje pouliční dealery a drobné kriminálníky, kteří se denně snaží sehnat peníze na ukojení své závislosti; je to syrový portrét opakujícího se koloběhu zločinu, věznění a zneužívání drog, který v sestupné spirále beznaděje ničí životy a vztahy. Alpertův film je soucitnou a střízlivou studií života hlavních hrdinů, která neodvrací zrak od jejich drsné reality.

Na Život zločinu se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.