Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Zprávy z konce světa: Pahrump News

Zprávy z konce světa: Pahrump News

Orig. název: Small Town News: KPVM Pahrump

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: USA

Šestidílný dokumentární seriál Zprávy z konce světa: Pahrump News odhaluje zákulisí života soukromé televizní stanice v pouštním městečku Pahrump v americké Nevadě. Před kamerou i za ní vystupuje pestrá plejáda zajímavých postav. Výkonnými producenty jsou držitelé ceny Emmy Fenton Bailey a Randy Barbato, kteří zábavnou formou přibližují vysoké pracovní nasazení místního zpravodajství, které se v těžkých časech snaží expandovat na větší trh. Seriál s vřelostí a humorem oslavuje podnikatelského ducha, hrdost komunity a politickou rozmanitost charismatických a často vtipných zaměstnanců stanice.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí trial nabídky je balíček Střední s kanály Eurosport 1 a 2 a Nova Sport 3 a 4, obsahující např. Ligu mistrů UEFA a další špičkové soutěže. Kanály Premier Sport 1 a 2 nejsou součástí této nabídky.