Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Žralok dlouhoploutvý: Hrozba trosečníků

Žralok dlouhoploutvý: Hrozba trosečníků

Orig. název: Oceanic Whitetip - The Shipwreck Shark

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Jihoafrická republika
Délka: 50 min

Jacques Cousteau o nich kdysi mluvil jako o nejhojnějším velkém predátorovi na Zemi, ale dnes pouze malý počet žraloků dlouhoploutvých cestuje oceány a loví v jejich neúrodných horních vodách. Jak se daří najít tak velkému, dravému žralokovi dostatek potravy, aby přežil, a proč se hejna stovek jedinců zmenšila na tak malý počet? Jeden námořní biolog se snaží tajemství mořských žraloků dlouhoploutvých odhalit. Prof. Janis Papastamatiou se připravuje na nechráněné potápění a setkání tváří v tvář. Aby zjistil, jak se daří těmto žralokům přežít, analyzuje Janis všechna zajímavá data z kamer umístěných na jejich hřbetních ploutvích.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.