Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Žralok dlouhoploutvý: Hrozba trosečníků

Orig. název: Oceanic Whitetip - The Shipwreck Shark

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Jihoafrická republika
Délka: 50 min

Jacques Cousteau o nich kdysi mluvil jako o nejhojnějším velkém predátorovi na Zemi, ale dnes pouze malý počet žraloků dlouhoploutvých cestuje oceány a loví v jejich neúrodných horních vodách. Jak se daří najít tak velkému, dravému žralokovi dostatek potravy, aby přežil, a proč se hejna stovek jedinců zmenšila na tak malý počet? Jeden námořní biolog se snaží tajemství mořských žraloků dlouhoploutvých odhalit. Prof. Janis Papastamatiou se připravuje na nechráněné potápění a setkání tváří v tvář. Aby zjistil, jak se daří těmto žralokům přežít, analyzuje Janis všechna zajímavá data z kamer umístěných na jejich hřbetních ploutvích.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.