Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Ztracená města Trójanů

Ztracená města Trójanů

Orig. název: La guerre de Troie a bien eu lieu

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2020
Země původu: Francie
Délka: 90 min
Režie: Laurent Portes

Trojská válka byla po staletí považována za mýtus. Nyní se však objevují nové a neuvěřitelné důkazy, které odhalují pravdu o tomto příběhu. Na kopci Hissarlik v Turecku odkryli badatelé nová, pozoruhodná tajemství, která mění naše chápání minulosti. Vykopali ruiny města, které mnozí považují za samotnou Tróju. V Amsterodamu archeologové znovu zkoumají průkopnickou práci prvních badatelů na Hissarliku a hledají i nové stopy o hledání Tróje a vývoji archeologie jako vědy. V Řecku tým archeologů objevil pozůstatky prosperujícího města, které by mohlo souviset se slavným příběhem. Pomohou stopy ukryté v objevených pokladech rozluštit tajemství této oblasti?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.