Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Zvířata ve válce

Zvířata ve válce

Orig. název: 39-45, les animaux dans la guerre

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2019
Země původu: Francie
Délka: 2 min

Ve 2. světové válce, v největším masakru v dějinách lidstva, zemřelo padesát milionů lidí. Navzdory chybějícím číslům postihly těžké ztráty i zvířecí říši. Patřila sem bojová zvířata, zvířata, která pomáhala lidem, ta, která jim poskytovala zábavu či jim nabízela útěchu, ta, která krmila lidi, i ta, jež zastávala symbolickou funkci. Na všech frontách i kontinentech, na všech světových stranách doprovázela zvířata lidstvo v tomto globálním konfliktu. Tento archivní dvojdílný dokument, který je zčásti kolorovaný, ukazuje, jak se psi, koně, sloni a holubi stali nejlepšími kamarády vojáků v bitvách 2. světové války.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.