Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Zvířata ve válce

Orig. název: 39-45, les animaux dans la guerre

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2019
Země původu: Francie
Délka: 2 min

Ve 2. světové válce, v největším masakru v dějinách lidstva, zemřelo padesát milionů lidí. Navzdory chybějícím číslům postihly těžké ztráty i zvířecí říši. Patřila sem bojová zvířata, zvířata, která pomáhala lidem, ta, která jim poskytovala zábavu či jim nabízela útěchu, ta, která krmila lidi, i ta, jež zastávala symbolickou funkci. Na všech frontách i kontinentech, na všech světových stranách doprovázela zvířata lidstvo v tomto globálním konfliktu. Tento archivní dvojdílný dokument, který je zčásti kolorovaný, ukazuje, jak se psi, koně, sloni a holubi stali nejlepšími kamarády vojáků v bitvách 2. světové války.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.