Tour de France 2023

3. 7. 2023

Tour de France je bezesporu vrcholným okamžikem každé cyklistické sezóny. A letošní ročník slibuje, že bude ještě větší, lepší a vzrušující než kdy jindy. Tohoto prestižního závodu se zúčastní nejlepší cyklisté světa, kteří budou bojovat o slavný žlutý trikot a tvořit nezapomenutelné okamžiky na silničních kolech.

Tour de France 2023

Trasa plná výzev a nekompromisních soubojů

Trasa Tour de France 2023 byla pečlivě navržena tak, aby poskytla cyklistům rozmanité výzvy a odhalila jejich schopnosti v nejrůznějších disciplínách cyklistiky. Závodníci se vydají na více než 3 400 kilometrů dobrodružství napříč nádhernou krajinou Francie. Trasa zahrnuje horské etapy v Pyrenejích a Alpách, které představují nejtěžší výzvy pro vrchaře, ale také rychlé rovinaté úseky, které budou hrát do karet sprinterům. Závodníci se také utkají v individuální časovce.

 

Týmy plné talentů a ambicí

Na Tour de France 2023 se sejdou týmy plné talentovaných cyklistů, kteří se připravují na tento okamžik celou sezónu. Týmy jako Ineos Grenadiers, Deceuninck-Quick-Step, Team Jumbo-Visma a mnoho dalších vysílají své nejsilnější sestavy, aby bojovaly o vítězství na Tour de France. Jezdci jako Richard Carapaz, Geraint Thomas, Julian Alaphilippe, Egan Bernal a Primoz Roglic jsou jen někteří z favoritů, kteří se pokusí ovládnout celkové pořadí závodu. Bude to boj týmů a jednotlivců, kteří se nezastaví před ničím, aby dosáhli slávy a úspěchu na Tour de France.

 

Televizní přenosy – Užijte si závod v pohodlí domova

Chcete-li být svědkem tohoto cyklistického spektáklu, nemusíte se dostavit na trasy všech etap. Televizní stanice Eurosport a ČT sport přinášejí komplexní pokrytí Tour de France 2023, abyste si mohli vychutnat každý okamžik tohoto úžasného závodu.

 

Pohodlně se usaďte sedněte, uvolněte se a připravte se na tři týdny vzrušující cyklistiky. Tour de France 2023 slibuje nezapomenutelné momenty, emocionální výkony a dramatické závěry. Ať už jste fanouškem sprinterů, vrchařů nebo časovkářů, tento závod vám přinese všechno, co si přejete. Buďte součástí historie a sledujte, jak se nejlepší cyklisté světa utkávají o slávu na Tour de France 2023.