Programová nabídka Telly

Tour de France

Tour de France

Žánr: Sportovní

Nejslavnější cyklistický závod na světě, jehož historie sahá až do roku 1903, nabízí divákovi spektakulární podívanou. Pestrá francouzská krajina disponuje skutečně vším. Nádherné přírodní scenérie, překrásná panoramata historických měst, kde ti nejlepší cyklisté světa bojují o každý metr. Jména jako Pogačar, Froome nebo Roglič zde samozřejmě nemohou chybět a jejich bitvy o žlutý trikot ve vysokých stoupáních či při superrychlých sjezdech bývají vskutku dechberoucí. Trasa závodu se každý rok mění, ale vždy ho uzavírá příjezd závodníků k pařížské Eiffelově věži. Tradičními úseky jsou horské etapy v Pyrenejích a Alpách a také alespoň dvě časovky. Oficiálním partnerem Tour de France je značka hodinek Tissot.

Kde sledovat Tour de France?

Nalaďte si naše kanály Eurosport 1,  Eurosport 2 a ČT sport! Tyto kanály obsahují balíčky Malý, Střední, Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Čtyřbarevní králové

Na Tour de France cyklisté bojují hned o čtyři trikoty. Díky tomu je každá etapa unikátní a stále je o co závodit. Ani na rovině nečeká fanoušky žádná nuda. Jezdci, kteří zápolí o Žlutý trikot, nesmí vypadnout ani na vteřinu z koncentrace. Nebezpečný vítr nebo náhodný pád v pelotonu může jejich snahu zmařit téměř kdykoli. Puntíkatý trikot patří králi hor, bojovat o vydřené body tak jde na jakémkoli bonifikovaném stoupání. Zelený dres obléká nejlepší spurtér. Ti sbírají body do soutěže na rovinách ve sprintech. Poslední bílý trikot patří nejlepšímu jezdci do 25 let. Všechny čtyři dresy jsou velmi prestižní, nedílnou součástí Staré dámy. 

Nejslavnější vítězové

Mezi nejslavnější vítěze tohoto velkolepého závodu patří Jacques Anquetil, Eddy Merckx, Bernard Hinault a Miguel Indurain, kteří jej dokázali vyhrát pětkrát. Sedm ročníků pak vyhrál Lance Armstrong, kterému však byly všechny tituly posléze odebrány kvůli dopingu.

Česká a slovenská stopa

Češi se Tour de France účastní také. K našim nejúspěšnějším jezdcům patří Roman Kreuziger. Ze slovenských jezdců pak můžeme jmenovat například Petera Sagana.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.