FilmBox Family

Filmbox Family

Země: Nizozemsko

Zvuková stopa: Česky, Anglicky

Pořady pro celou rodinu

Rodinný filmový kanál FilmBox Family nabídne filmy i vzdělávací pořady pro všechny členy vaší rodiny – děti, teenagery i dospělé. Sledujte rodinné filmy, kreslené a animované seriály, oddechové komedie, dramata nebo dobrodružné snímky. Kromě filmů najdete na stanici FilmBox Family také vzdělávací programy pro děti a dokumentární filmy pro dospívající.

Omlouváme se, ale tento kanál se aktuálně nenachází v žádném televizním balíčku.

Vyzkoušejte si Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro autorizaci zablokujeme 1 Kč, kterou do 4 dní odblokujeme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Součástí bezplatné periody nejsou kanály Nova Sport 3, 4, 5, 6 ani kanály Premier Sport. Pro sledování sportovních akcí si zakupte balíček Sport online a můžete fandit ihned.