HBO HD

Žánr: Filmový

Vybrat balíček

HBO HD

Rozlišení: HD

Země: USA

Zvuková stopa: Česky, Anglicky

Spustit teď

Nejlepší filmové a seriálové premiéry

Pořádnou nálož filmových i seriálových trháků vám nabídne TV kanál pro všechny milovníky kvalitních novinek. HBO vám přináší to nejlepší ze světové, české, i vlastní produkce, a to vše s dabingem nebo českými titulky. Můžete se těšit na ty nejpopulárnější hollywoodské blockbustery, několik filmových premiér týdně, nebo světové premiéry vlastních titulů z dílny HBO. Chcete ještě víc? Třeba koncerty a přenosy z vyhlášení filmových cen? I to najdete na kanálu HBO!

Balíčky obsahující kanál HBO HD

HBO 1-3 HD
+ HBO Max

250 Kč měsíčně

Rozšiřte si svůj balíček o kanály pro filmové nadšence. Doplňkový balíček HBO nabízí všechny programy HBO v ostré kvalitě HD.

3 TV kanály v HD

HBO HD
HBO 2 HD
HBO 3 HD

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Ligou mistrů UEFA není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.