Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Atentát na JFK

Atentát na JFK

Orig. název: The Assassination of JFK

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2023
Země původu: Velká Británie
Délka: 120 min

22. listopadu 1963, 12:29. Americký prezident John Fitzgerald Kennedy projíždí ulicemi Dallasu v otevřené limuzíně. Doprovází ho manželka Jackie, oba se usmívají a mávají jásajícím davům. O minutu později bylo všechno jinak. Ozvěna výstřelů na Dealy Plaza změnila chod dějin. Onu strašnou událost nyní vylíčíme minutu po minutě tak, jak ji vnímali 3 lidé, kteří se nacházeli v centru dění. Zvláštní agent tajné služby Roy Kellerman, hlavní podezřelý Lee Harvey Oswald a okouzlující první dáma Jackie Kennedyová. Odhalíme nedávno odtajněné dokumenty vrhající světlo na případ, který zůstává i po šedesáti letech otevřený. Kdo zabil Johna Kennedyho?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.