Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Egyptské hrobky: Nejnovější objevy

Egyptské hrobky: Nejnovější objevy

Orig. název: La découverte des derniers tombeaux d'Egypte

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2021
Země původu: Francie
Délka: 2 min

Egyptské stavby jsou plné nevyřešených záhad a ne všechny pohřbené pozůstatky byly objeveny. Zahi Hawass, který se stále pokouší o nové objevy, se vydává na tříměsíční vykopávky, aby odhalil pár zbývajících záhad v Sakkáře. To, co najde, je ohromující: zcela neporušený pohřební komplex hluboko pod pískem u paty pyramidy krále Tetiho. Místo plné pokladů a výjimečných artefaktů nabízí egyptologům obrovský potenciál. Díky exkluzivnímu přístupu představí tento dvoudílný dokument, jak se týmu podařilo otevřít jednotlivé sarkofágy, aby prozkoumal tajemství nekropole a zjistil, kdo zde byl před více než 3 000 lety pohřben.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.