Programová nabídka Telly

LaLiga

LaLiga

Žánr: Sportovní

LaLiga nebo Bundesliga? Která z nich je lepší? Tato debata může trvat celé hodiny a většina fanoušků se nakonec stejně neshodne. Ověřte si kvalitu LaLigy na vlastní oči. Sledujte prestižní španělskou soutěž a užijte si fotbal v podání těch nejlepších klubů na světě.

LaLiga je již nějakou dobu domovem těch nejlepších hráčů fotbalu z celého světa. Podle Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků a také žebříčku UEFA jde o nejlepší fotbalovou soutěž na světě. Užívejte si fotbalová utkání z pohodlí vašeho domova a zjistěte jako první, kdo získá titul Mistr Španělska. Bude to Real Madrid, FC Barcelona nebo neméně slavný Atlético Madrid?

Kde sledovat LaLigu?

Nalaďte si naše kanály Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2 ! Tyto kanály obsahují balíčky Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Zajímavosti o LaLize

  • Kdo jsou nejlepší střelci v historii LaLigy?
  • Lionel Messi střelil 442 branek a nastoupil celkem do 464 zápasů.
  • Cristiano Ronaldo dal dohromady 311 branek a nastoupil do 292 zápasů.
  • Telmo Zarra skóroval 251x a nastoupil do 277 zápasů.

Jaký je historicky nejúspěšnější klub této ligy?

Real Madrid, který celkově získal 34 titulů.

Nejzajímavější přestup

Ano, půjde o nejlepšího hráče fotbalu všech dob – Lionela Messiho. Slavná FC Barcelona se dlouhodobě potýká s finančními problémy, díky kterým musel odejít legendární Messi. Argentinský střelec tak po 21 letech opustil klub, kde strávil celou svou dosavadní profesionální kariéru, za kterou získal nespočet titulů a ocenění.

Působí Češi v LaLize?

Ano. I v této prestižní fotbalové soutěži najdeme českého hráče. Jeho jméno je Jakub Jankto, který momentálně působí jako záložník ve španělském klubu Getafe CF.

Historie LaLigy

Primera División, obecně známá jako LaLiga, je nejvyšší španělská fotbalová soutěž. Její historie se počítá od roku 1929. Týmy hrají dvakrát každý s každým a po 38 kolech je vyhlášen Mistr Španělska. Za celou dobu soutěže v ní startovalo 62 týmů a pouze 9 z nich dokázalo získat slavný titul. Nejvíce trofejí má na kontě Real Madrid s 34 tituly, jako druhá následuje FC Barcelona s 26 tituly.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.