Programová nabídka Telly

Giro d’Italia

Giro d’Italia

Žánr: Sportovní

Tak jako skoro každý horolezec vám řekne, že nejtěžší není zdolat Everest, ale o něco málo nižší K2, potvrdí vám každý cyklista, že nejtěžší není zajet Tour de France, ale italské Giro. Je tomu skutečně tak. Zde uspějí skutečně jen ti nejsilnější. Nejvíce etapových vítězství zde dokázal v letech 1989–2003 nasbírat Ital Mario Cipollini. V posledních letech zde uspěla velká jména v čele s Albertem Contadorem nebo Nairem Quintanou. Zatímco do počátku 21. století vévodili závodu především Italové, dnes je paleta vítězů národnostně daleko pestřejší, a tak si i nezaujatý divák přijde rozhodně na své.

Kde sledovat Giro d‘ Italia?

Nalaďte si naše kanály Eurosport 1 a Eurosport 2! Tyto kanály obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Historie Giro d’Italia

Giro d’Italia je druhý nejstarší cyklistický etapový závod, který byl založen v roce 1909. Tradičně se koná v květnu a jeho délka činí 2500–4000 km v 10–22 etapách. Trasa závodu se každý rok mění, formát ale zůstává stejný. Na programu jsou vždy alespoň dvě časovky a průjezd Alpami, včetně Dolomit. Historicky nejúspěšnějším jezdcem je Mario Cipollini, který celkem projel jako první cílem 42×.

Růžové Giro

Každý správný fanoušek cyklistiky ví, že nejlepší jezdec Gira se vždy obléká do růžové barvy. Věděli jste proč? Zatímco na Tour je trikot pro vítěze žlutý jako slunce a na Vueltě se lídr obléká do španělské červené, růžová má s Itálií pramálo společného. Závod Giro d’Italia ale původně založily sportovní noviny Gazzetta dello Sport, které se tradičně tisknou na růžový papír.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.