Ostatní

NFL

National Football League, zkráceně NFL, je nejvyšší profesionální ligou amerického fotbalu. V současnosti je NFL nejbohatší sportovní soutěží na světě a svou prestiží předčila za velkou louží i ostatní populární soutěže NBA (basketbal) či NHL (hokej). Jedná se o jeden z nejnáročnějších sportů co se pravidel týče – herní situace se často mění a hra se tak neustále vyvíjí. Ligu tvoří 32 amerických týmů, rozdělených po 16ti do 2 konferencí – AFC (American Football Conference) a NFC (National Football Conference). Každá konference je složena ze 4 divizí, jejichž názvy jsou určeny světovými stranami a jednotlivé divize jsou ještě rozděleny do 4 týmů. Hrací sezóna trvá v NFL 18 týdnů, přičemž každý tým v ní odehraje 17 utkání s jednou týdenní…

Více o sportu

Giro d’Italia

Tak jako skoro každý horolezec vám řekne, že nejtěžší není zdolat Everest, ale o něco málo nižší K2, potvrdí vám každý cyklista, že nejtěžší není zajet Tour de France, ale italské Giro. Je tomu skutečně tak. Zde uspějí skutečně jen ti nejsilnější. Nejvíce etapových vítězství zde dokázal v letech 1989–2003 nasbírat Ital Mario Cipollini. V posledních letech zde uspěla velká jména v čele s Albertem Contadorem nebo Nairem Quintanou. Zatímco do počátku 21. století vévodili závodu především Italové, dnes je paleta vítězů národnostně daleko pestřejší, a tak si i nezaujatý divák přijde rozhodně na své. Kde sledovat Giro d‘ Italia? Nalaďte si naše kanály Eurosport 1 a Eurosport 2! Tyto kanály obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Více o sportu

Tour de France

Nejslavnější cyklistický závod na světě, jehož historie sahá až do roku 1903, nabízí divákovi spektakulární podívanou. Pestrá francouzská krajina disponuje skutečně vším. Nádherné přírodní scenérie, překrásná panoramata historických měst, kde ti nejlepší cyklisté světa bojují o každý metr. Jména jako Pogačar, Froome nebo Roglič zde samozřejmě nemohou chybět a jejich bitvy o žlutý trikot ve vysokých stoupáních či při superrychlých sjezdech bývají vskutku dechberoucí. Trasa závodu se každý rok mění, ale vždy ho uzavírá příjezd závodníků k pařížské Eiffelově věži. Tradičními úseky jsou horské etapy v Pyrenejích a Alpách a také alespoň dvě časovky. Oficiálním partnerem Tour de France je značka hodinek Tissot. Kde sledovat Tour de France? Nalaďte si naše kanály Eurosport 1,  Eurosport 2 a ČT sport! Tyto…

Více o sportu

Vuelta

Vedle italského Gira a Tour de France se Vuelta řadí mezi tzv. velkou trojku nejprestižnějších etapových závodů cyklistiky. Pravidelně je závod rozdělen do 21 etap s tím, že ta závěrečná končí v hlavním městě Španělska – Madridu. Ve Španělsku patří cyklistika mezi velice populární sporty, a tak po celé délce trati pravidelně vidíme desetitisíce nadšených fanoušků. V posledních sezónách se na španělské Vueltě nejvíce dařilo Slovinci Primoži Rogličovi, který má na kontě již 4 prvenství v celém závodě. Kde sledovat La Vuelta? Nalaďte si naše kanály Eurosport 1 a Eurosport 2! Tyto kanály obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Více o sportu

Skoky na lyžích

Mezi tradiční zimní sporty patří skoky na lyžích. Celý světový pohár nebo Turné čtyř můstků můžete sledovat v přímých přenosech na ČT Sport a Eurosport.

Více o sportu

Florbal

Florbal patří mezi velmi populární sporty a přímé přenosy z MS nebo české, či švédské florbalové nejvyšší soutěže jsou na Telly k mání! Sledujte je díky sportovní nabídce v balíčku Telly!

Více o sportu

Sjezdové lyžování

Fanděte olympijské vítězce Ester Ledecké ve světovém poháru ve sjezdu na lyžích. Pravidelně sledujte její závody na ČT Sport a Eurosport!

Více o sportu

Biatlon

Biatlon je tradiční zimní sport kombinující běh na lyžích a střelbu z malorážné pušky. Jeho hvězdy, jako je Markéta Davidová, Eva Puskarčíková nebo Jakub Štvrtecký můžete sledovat v přímých přenosech na ČT Sport a Eurosport prostřednictvím Telly

Více o sportu

Cyklokros

MS v cyklokrosu

Více o sportu

Golf

Ti nejlepší světoví golfisté se objeví na stanicích Telly! Nechte se unést na zelený pažit s Golf Channel a přímými přenosy toho nejlepšího světového golfu.

Více o sportu

Sledujte Telly na 14 dní zdarma

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarma. Stačí pár kliků.

Vyzkoušejte Telly zdarma

Sledujte Telly na 14 dní zdarma