Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Habsburkové na cestách

Habsburkové na cestách

Orig. název: Erbe Österreich

Objevte spolu s rodem Habsburků kouty světa, které procestovali, a co všechno na svých cestách objevili… Habsburkové vládli Evropě takřka 650 let, až do roku 1918, a byli jednou z nejvlivnějších panovnických dynastií v celé Evropě. Během několika století dlouhé vlády si vybudovali pověst vášnivých stavitelů, ale také náruživých cestovatelů – jak dokládají rozmanité císařské stavby na území celého Rakouska. Habsburkové byli patrony umění a nechali vystavět propracované hrady, paláce a vily. Někteří z nich byli zvláště zapálenými sběrateli a nashromáždili množství cenných pokladů. Stopy, které po sobě zanechali, utvářejí Rakousko dodnes. Zveme vás na výpravu hodnou skutečných císařů. (TV Prima)

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.