Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Irbis a přátelé

Irbis a přátelé

Orig. název: Das Jahr des Schneeleoparden

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Rakousko, Čína
Délka: 52 min

Z malé jeskyně na tibetském svahu vykukují novorozená mláďata irbise a jejich modré oči jsou plné nevinné zvídavosti. Podíváme se do jejich světa, na to, jak rostou a následují svou matku v tomto jedinečném portrétu, který je plný krásy a humoru. Podivně vyhlížející liška horská loví pišťuchu, krásná rysí rodinka se vyhřívá na slunci, medvědice tibetská učí své mládě, jak najít potravu, a společně se pro zábavu kutálejí ze svahu. Příběh irbisů doplňují zvláštní ptáci a savci, ale také přátelství, spolupráce a péče patrné v celém světě sněžných levhartů.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.