Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Ledoví vikingové

Ledoví vikingové

Orig. název: Ice Vikings

Žánr: Dokumentární / Reality-TV
Rok: 2020
Země původu: Kanada
Délka: 24 min
Režie: John Barnard

Ponoříme se do světa, jaký jsme v televizi ještě nikdy neviděli: komerčního rybolovu v ledu na jezeře Winnipeg, kde potomci islandských vikingů bojují s časem a počasím, aby dostali své úlovky na břeh dříve, než led roztaje. Tito jedineční a stateční muži a ženy se musejí vyrovnat se sněhovými bouřemi, praskajícím ledem a nebezpečím ze všech stran, když používají tradiční metody lovu na ledu, které se naučili od svých předků. Rybaření v ledu nebo také rybolov na dírkách je jednou z nejnebezpečnějších profesí na světě, navíc v nejméně předvídatelném prostředí na planetě, na jezeře Winnipeg. V sázce jsou velké peníze a na led se tak každý rok v zimě vydává přes 700 lidí, kdy tito ledoví vikingové bojují o každou rybu a výplatu.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.