Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Leopardice

Leopardice

Orig. název: Die Leopardin

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Německo
Délka: 2 min
Režie: Reinhard Radke

Galeriový les Serengeti je říší jednoho přízraku. Stinné houštiny jsou totiž doménou leopardice. Celé dny je téměř neviditelná, ale pak z ničeho nic udeří. Pro některé znamená náhlou smrt, ale loví z určitého důvodu – má totiž pětiměsíční mládě a nevěnuje se ničemu jinému než jeho přežití. Zatím se jí to daří, ale čekají je těžké časy a nebezpečná setkání. Jak se rodina začne rozrůstat, musí starší syn absolvovat dlouhou a nebezpečnou cestu k dospělosti.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.