Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Lvi na stromech

Lvi na stromech 77 %

Orig. název: Tree Climbing Lions

Žánr: Dokumentární
Rok: 2018
Země původu: Jihoafrická republika
Délka: 45 min

Biolog Alexander Braczkowski má 90 dní na to, aby spočítal lvy v Ugandě a zjistil, jak se populace vyvíjí. Ale nejedná se o obyčejné lvy. Tito králové národního parku Queen Elizabeth tráví většinu svého života na stromech. Jejich ojedinělé a tajemné chování najdeme jen v této části Afriky. Na své cestě bude svědkem toho, jak matky bojují o možnost vychovávat svá mláďata a čelí hrozbám, které jim stoupající lidská populace přináší. Alexovy zážitky budou mnohem osobnější, než si myslel, a zjistí, že zachraňování lvů může znamenat mnohem více než počítání koček.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.