Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Maraton

Amsterdamský maraton

Maratony jsou na Eurosportu doma. V neděli 20. října zavede atletický komentátor Štěpán Škorpil diváky do Amsterdamu, kde se koná jeden z nejoblíbenějších maratonských běhů v Evropě. Zvítězí potřetí za sebou Lawrence Cherono?

Třikrát se v posledních třech letech měnil rekord trati, dvakrát to dokázal Lawrence Cherono. Jeho čas z roku 2018 ho řadí na 15. místo světového maratonského žebříčku.

Maraton v Amsterdamu se koná od roku 1975 (poprvé se ale běžel na OH 1928, vyhrál Alžířan Boughera El Ouafi) a podle počtu účastníků patří do první desítky maratonských běhů. Start i cíl je na Olympijském stadionu, který byl postaven právě již pro OH 1928 a je kulturní památkou, která byla po rekonstrukci opět otevřena v roce 1997. Maraton nabídne divákům kromě sportovního prožitku i prohlídku Amsterdamu, trať je vedena ulicemi historického města, podél řeky Amstel, Rijksmusea i starých mlýnů.

Amsterdamský maraton vysílá Eurosport 20. října od 9:30. Spolukomentuje maratonec Miroslav Hasal.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(14,30 Kč za 1 den)
200 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(8,30 Kč za 1 den)
250 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(6,80 Kč za 1 den)
2500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.