Programová nabídka Telly

Národní basketbalová liga

Národní basketbalová liga

Žánr: Sportovní

 

Basketbal se v Česku stále více prodírá mezi nejoblíbenější sporty. Popularita Národní basketbalové ligy tak roste neméně rychlým tempem. Soutěž se hraje stejným systémem, jako tuzemská Extraliga ledního hokeje (základní část a play-off). Celkem je v nejvyšší české basketbalové lize dvanáct klubů, které však musí o udržení bojovat, protože i zde se postupuje i sestupuje. Do nejvyšší soutěže se nedávno například vrátil znovuvzkříšený tým pražské Slavie, který si chce vybojovat své místo na slunci. Proti hegemonům soutěže to však nebude mít jednoduché.

 

 

 

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Dominantní Nymburk

Od osamostatnění Česka klub z Nymburka suverénně dominuje Národní basketbalové lize. Naposledy slavil jiný tým titul v sezoně 2002/2003. Od té doby nemají hráči Nymburka konkurenci a s počtem osmnácti vítězství v soutěži se již dotahují na metu 23, kterou drží BC Brno. To ovšem sbíralo úspěchy ještě před rozdělením federace. Basketbal Nymburk je tak jednoznačným lídrem a prosazuje se i na mezinárodním poli. Pro své domácí zápasy na evropské scéně využívá pražskou halu Královka, která nabízí vyšší diváckou kapacitu.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.