Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Největší loupeže s Piercem Brosnanem

Největší loupeže s Piercem Brosnanem

Orig. název: History's Greatest Heists

Žánr: Dokumentární / Krimi
Rok: 2023
Země původu: USA

Podnikaví zloději proniknou tunelem pod a do trezoru pobočky banky Lloyds v Londýně. Když jejich vysílačku zachytí radioamatérský nadšenec, ocitnou se ve hře na kočku a myš se Scotland Yardem… Elitní tým italských zlodějů se zaměří na trezor Světového centra diamantů v Antverpách. Po 27 měsících plánování uskuteční svůj složitý plán a odnesou si více než 100 milionů dolarů… Dvojice velmi dovedných zlodějů, kteří se specializují na hotely, se vydává za největším cílem své kariéry: slavným newyorským hotelem Pierre… Mafiánská parta vyzbrojená důvěrnými znalostmi naplánuje a provede mimořádně výnosnou loupež u letecké společnosti na mezinárodním letišti JFK… Pierce Brosnan zkoumá, jak parta napojená na mafii odešla v roce 1972 s miliony v hotovosti z banky v jižní Kalifornii… Přes den surfaři, v noci příležitostní zloději. Nyní je tato trojice v New Yorku, kde chce ukrást šperky nevyčíslitelné hodnoty z Amerického přírodovědného muzea. Jejich smělý plán je nutí plazit se po římse muzea 40 metrů nad ulicemi Manhattanu… Zaměstnanec depa obrněných vozů využije svých důvěrných znalostí k naplánování loupeže, která by jemu a jeho dlouholetým přátelům přinesla více než 18 milionů dolarů v hotovosti.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.