Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Panovníci: Ztracené dopisy

Panovníci: Ztracené dopisy

Orig. název: The Queen's Lost Family

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2019
Země původu: Velká Británie
Délka: 3 min

Každý zná příběh otce královny Alžběty, zdráhavého, ale svědomitého Jiřího VI. Většina zná příběh jeho staršího bratra Eduarda, který odmítl trůn kvůli lásce, ale na jejich čtyři sourozence – Marii, Henryho, Jiřího a Jana – se do značné míry zapomnělo. Tato třídílná série vypráví vzájemně propojené příběhy prvních mladých Windsorů. Doposud neviděné dopisy a deníky, které panovníkům patřily, odhalují jejich skrytý příběh na pozadí sociálních a politických změn 20., 30. a 40. let 20. století. Kvůli válce, abdikaci a hluboké nejednotě v rodině byli podrobeni bezprecedentní kontrole a role, které tito sourozenci odehráli, formovaly britskou monarchii, jak ji známe dnes.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.