Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Panovníci: Ztracené dopisy

Orig. název: The Queen's Lost Family

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2019
Země původu: Velká Británie
Délka: 3 min

Každý zná příběh otce královny Alžběty, zdráhavého, ale svědomitého Jiřího VI. Většina zná příběh jeho staršího bratra Eduarda, který odmítl trůn kvůli lásce, ale na jejich čtyři sourozence – Marii, Henryho, Jiřího a Jana – se do značné míry zapomnělo. Tato třídílná série vypráví vzájemně propojené příběhy prvních mladých Windsorů. Doposud neviděné dopisy a deníky, které panovníkům patřily, odhalují jejich skrytý příběh na pozadí sociálních a politických změn 20., 30. a 40. let 20. století. Kvůli válce, abdikaci a hluboké nejednotě v rodině byli podrobeni bezprecedentní kontrole a role, které tito sourozenci odehráli, formovaly britskou monarchii, jak ji známe dnes.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.