Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Poslední rybí titáni

Poslední rybí titáni

Orig. název: Last of the Giants

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: Kanada
Délka: 50 min

Cyril a jeho tým se vydávají na nebezpečnou výpravu, jejímž cílem je nalezení, studium a ochrana posledních obřích ryb na Zemi. Během hledání prehistorické arapaimy, masivního bílého jesetera a jednoho z nejohroženějších sladkovodních goliášů, piraíby, zavítají do Amazonie i na daleký sever Kanady.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.