Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Starověký Egypt: Kroniky říše

Starověký Egypt: Kroniky říše

Orig. název: Ägypten – Welt der Pharaonen

Žánr: Dokumentární / Historický
Rok: 2022
Země původu: Německo
Délka: 8 min

Přibližně před 5 000 lety vznikla na Nilu jedna z největších a nejmocnějších říší v dějinách: starověký Egypt. Dodnes je považován za podivný a tajemný. Tento seriál představí jedinečné úspěchy Egypťanů v oblasti vlády, kultury a společnosti. Mezinárodní vědci a badatelé rozluští fascinující aspekty této vyspělé kultury. Každá epizoda upozorní na jeden aspekt této fascinující kultury, od Nilu přes bohy a krále, velké metropole a kult smrti, pyramidy a ženy starověkého Egypta až po války a nakonec pád této první vyspělé civilizace.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.