Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Těžaři z Mud Mountain

Těžaři z Mud Mountain

Orig. název: Mud Mountain Haulers

Žánr: Dokumentární / Reality-TV
Rok: 2021
Země původu: Kanada
Délka: 8 min

Ve vysokých horách Britské Kolumbie lákají obří kmeny a větší výplaty muže k obrovskému riziku. Ale nikdo není ochoten vydat se hlouběji do bahna než bratři LeBeauovi, Craig a Brent, kteří jsou třetí generací rodinných dřevorubců s velmi odlišnými styly a samostatnými provozy. Špatné počasí a ještě mizernější ekonomika donutily bratry zakopat válečnou sekeru a společně přežít stavbou silnic, těžbou dřeva a ověřit bratrství v nejstrmějších a nejblátivějších horách světa.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.