Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Velkolepá Afrika

Velkolepá Afrika 83 %

Orig. název: Massive Africa

Žánr: Dokumentární
Rok: 2019
Země původu: Jihoafrická republika
Délka: 5 min

Výjimečné dobrodružství plné aktivit se odehrává v posledních nezkrocených a majestátních místech africké divočiny. Každá epizoda nabízí jedinečné a bezkonkurenční záběry, a také nový pohled na nezmapované krásy kontinentu, významné přírodní divy a úžas vzbuzující výjevy divokého života. Prozkoumáme nádhernou africkou krajinu, ohromující v naprosto bezkonkurenčním měřítku a skvostné kráse, a odhalíme dokonalost aktivit a dramat divokého života.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.