Programová nabídka Telly

Vuelta

Vuelta

Žánr: Sportovní

Vedle italského Gira a Tour de France se Vuelta řadí mezi tzv. velkou trojku nejprestižnějších etapových závodů cyklistiky. Pravidelně je závod rozdělen do 21 etap s tím, že ta závěrečná končí v hlavním městě Španělska – Madridu. Ve Španělsku patří cyklistika mezi velice populární sporty, a tak po celé délce trati pravidelně vidíme desetitisíce nadšených fanoušků. V posledních sezónách se na španělské Vueltě nejvíce dařilo Slovinci Primoži Rogličovi, který má na kontě již 4 prvenství v celém závodě.

Kde sledovat La Vuelta?

Nalaďte si naše kanály Eurosport 1 a Eurosport 2! Tyto kanály obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Cyklistické triumfy

Nejvíce vítězství na španělském etapáku má domácí jezdec Roberto Heras se čtyřmi výhrami. O jednu méně má i legendární Pistolero Alberto Contador. Ze současných jezdců jim sekunduje jenom Primož Roglič, který má na kontě už tři prvenství. Dokáže se dotáhnout na Herasa a nesmazatelně se zapsat do historie Vuelty?

Barevné dresy

Stejně jako na Tour de France, i na tomto závodě oblékají jezdci barevné dresy. Průběžný lídr celkového pořadí nosí červený dres, modře puntíkovaný dres pak má lídr vrchařské soutěže. Zelený dres je určen pro nejlepšího závodníka v bodovací soutěži a nejlepší mladík obléká bílý dres.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.