Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Vývoj

Vývoj

Orig. název: Evolve

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: Singapur
Délka: 6 min
Herci: Patrick Aryee

Ohromující vědecký, přírodopisný a vzdělávací dokumentární seriál o tom, co se lidé mohou naučit z evoluce zvířat, který uvádí uznávaný ochránce přírody Patrick Aryee, si klade za cíl být jedním z jedinečných pořadů o divoké přírodě a bude se snažit být také zcela uhlíkově neutrální. Příběh z vědeckého pohledu začíná před více než 3,8 miliardami let a provede nás evoluční cestou vývoje, přizpůsobení a přežití divokých zvířat a volně žijících živočichů. Zatímco některé přírodopisné dokumenty nás naplňují zoufalstvím, pořad Vývoj v nás naopak vyvolá pocit úcty a optimismu do budoucna, a posune náš druh kupředu tím, že se poučí z přírody a stane se inspirací pro novou generaci.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.