Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Yellowstone, americká tikající bomba

Yellowstone, americká tikající bomba 75 %

Orig. název: Supervolcan Yellowstone : menace sur la planète ?

Žánr: Dokumentární
Rok: 2022
Země původu: Francie
Délka: 51 min
Režie: Vivien Floris

Naše planeta je místem supervulkánů, které vybuchují s větší silou, než jakou kdy lidstvo zažilo. Jeden z nejsilnějších supervulkánů na Zemi se nachází ve Spojených státech amerických: Yellowstone. Jeho vznik se datuje do doby před dvěma miliardami let a má za sebou již tři supervýbuchy v průměrném intervalu 700 000 let… Kdyby Yellowstone vybuchl, jaké by to mělo důsledky pro lidstvo? Části severoamerického kontinentu by byly zpustošeny a život na Zemi by byl na staletí narušen, mohou tedy vědci předvídat nebezpečí na jednom z nejkrásnějších, ale potenciálně nebezpečných míst na světě? Tento dokument s pomocí předních odborníků v oboru vysvětluje různé možné scénáře supererupce Yellowstonu.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.