Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Zimní říše divů

Zimní říše divů

Orig. název: Winter Wonderland

Žánr: Dokumentární
Rok: 2020
Země původu: Velká Británie
Délka: 50 min

Tento kouzelný dokumentární film, který se celý odehrává na sněhu, vám ukáže příběhy zvířat, při kterých vám roztaje srdce. Březí lední medvědice hledá sněhovou jeskyni, mládě mrože se snaží zahřát mezi stádem a malá bílá lasička si hraje na schovávanou s malou veverkou. Každý srdceryvný příběh oživuje zábavný a drzý scénář, sugestivní sezónní hudba a strhující zvukový design.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.