Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Žraloci versus delfíni: Bojiště na Bahamách

Žraloci versus delfíni: Bojiště na Bahamách

Orig. název: Sharks Vs. Dolphins: Bahamas Battleground

Žánr: Dokumentární
Rok: 2023
Země původu: USA
Délka: 44 min

Odborníci na žraloky prozkoumávají vody kolem Baham a zjišťují podrobnosti o třech různých druzích žraloků. Který z nich útočí na místní delfíny?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.