Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Zvířecí odysea

Zvířecí odysea

Orig. název: L'Odyssée des animaux

Žánr: Dokumentární
Rok: 2022
Země původu: Francie
Délka: 5 min

Díky paleontologii dnes víme, že historie kolonizace živočichů úzce souvisí s velkými změnami na naší planetě v průběhu milionů let, během nichž se druhy šířily po celé zeměkouli a hladina moří stoupala a klesala, což pravidelně otevíralo a uzavíralo průchody do jinak izolovaných zemí. Tyto změny životního prostředí a geografie sehrály svou roli ve vývoji živočichů, umožnily jim dobývat nová území a vedly k jejich přizpůsobení, novým rodům a někdy i k vyhynutí. Rozhodli jsme se zpochybnit naše dosavadní představy o rozmístění zvířecích populací a rekonstruovat je tak, aby vyprávěly příběh velkých odyseí, které různé druhy podnikly, aby se dostaly tam, kde jsou dnes.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.